NHSA5025RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
NHSA5025RJ
JLCPCB Part #
C5691315
Package
Plugin
Description
25Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS