LR0204F430K
MFR.Part #
LR0204F430K
JLCPCB Part #
C3572143
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS