LR0204F300K
MFR.Part #
LR0204F300K
JLCPCB Part #
C6080226
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS