KUP-5A15-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUP-5A15-24
Description
-45℃~+55℃ 10A 10ms 15ms 240V@AC 24V AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS