KUP-14D45-48
MFR.Part #
KUP-14D45-48
JLCPCB Part #
C7212823
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 15ms 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 48V AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS