KUP-14A35-24
MFR.Part #
KUP-14A35-24
JLCPCB Part #
C5662441
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+45℃ 10A 10ms 15ms 240V@AC 24V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays