KUP-11AA5-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUP-11AA5-24
Description
-45℃~+55℃ 10A 10ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 24V AgCdO - Power Relays ROHS