KUMP-7D58-36
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUMP-7D58-36
Description
-45℃~+70℃ 10ms 15A 15ms 277V@AC 36V AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS