KUL-11D15D-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUL-11D15D-12
Description
-45℃~+50℃ 10A 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 25ms 25ms AgCdO Dual Coil - Magnetic Latching Relays ROHS