KUHP-5AT1-120
MFR.Part #
KUHP-5AT1-120
Description
-45℃~+45℃ 120V 20ms 20ms 240V@AC 30A AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS