HSC30082RJ
MFR.Part #
HSC30082RJ
JLCPCB Part #
C1567209
Description
300W 82Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS