HSC150680RJ
MFR.Part #
HSC150680RJ
JLCPCB Part #
C1567297
Description
150W 680Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS