HSC100330RJ
MFR.Part #
HSC100330RJ
JLCPCB Part #
C1567366
Description
100W 330Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS