HSA50R68J
MFR.Part #
HSA50R68J
JLCPCB Part #
C1525459
Description
50W 680mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS