HSA505R0J
MFR.Part #
HSA505R0J
JLCPCB Part #
C1525485
Description
50W 5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS