HSA5015KE
MFR.Part #
HSA5015KE
JLCPCB Part #
C1571161
Description
15kΩ 50W Wirewound Resistor ±3% ±30ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS