HSA2515RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA2515RJ
JLCPCB Part #
C1525417
Package
Plugin
Description
15Ω 25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS