HH70100MKZ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HH70100MKZ
JLCPCB Part #
C1497022
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 3W Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS