HCF110J220RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCF110J220RJ
Description
100W 220Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS