HBS508M2JZ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HBS508M2JZ
JLCPCB Part #
C3453607
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS