H890R9DZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H890R9DZA
JLCPCB Part #
C1405370
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS