H87K5DCA
MFR.Part #
H87K5DCA
JLCPCB Part #
C1404891
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS