H8649KBCA
MFR.Part #
H8649KBCA
JLCPCB Part #
C3415657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS