H8604RBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8604RBYA
JLCPCB Part #
C1408581
Package
Plugin
Description
250mW 604Ω ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS