H84K75BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H84K75BYA
JLCPCB Part #
C1408621
Package
Plugin
Description
250mW 4.75kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS