H84K32BYA
MFR.Part #
H84K32BYA
JLCPCB Part #
C1408527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS