H8300RFYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8300RFYA
JLCPCB Part #
C1405301
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS