H81K54BYA
MFR.Part #
H81K54BYA
JLCPCB Part #
C3542607
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS