H8196KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8196KBCA
JLCPCB Part #
C1406560
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS