H814R7DYA
MFR.Part #
H814R7DYA
JLCPCB Part #
C3442748
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS