H813K7BZA
MFR.Part #
H813K7BZA
JLCPCB Part #
C3539437
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS