H8121RDYA
MFR.Part #
H8121RDYA
JLCPCB Part #
C3387458
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS