H810R7BCA
MFR.Part #
H810R7BCA
JLCPCB Part #
C1406660
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS