H8100KFZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8100KFZA
JLCPCB Part #
C1403377
Package
Plugin
Description
100kΩ 250mW ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS