Y00629K60000Q9L
MFR.Part #
Y00629K60000Q9L
JLCPCB Part #
C1478232
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.6kΩ ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS