H4P909KDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P909KDZA
JLCPCB Part #
C1407304
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 909kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS