H4P2K61DCA
MFR.Part #
H4P2K61DCA
JLCPCB Part #
C1409150
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS