H4P11K5DCA
MFR.Part #
H4P11K5DCA
JLCPCB Part #
C1409346
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS