H4909KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4909KBYA
JLCPCB Part #
C1411785
Package
Plugin
Description
500mW 909kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS