H4442KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4442KBCA
JLCPCB Part #
C1410744
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS