H436K5BYA
MFR.Part #
H436K5BYA
JLCPCB Part #
C1411799
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS