H4324KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4324KBZA
JLCPCB Part #
C1409305
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS