H41K47BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H41K47BCA
JLCPCB Part #
C1410456
Package
Plugin
Description
1.47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS