H41K18BCA
MFR.Part #
H41K18BCA
JLCPCB Part #
C1410469
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS