EP5WS150RJ
MFR.Part #
EP5WS150RJ
JLCPCB Part #
C5633587
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS