CRGV2512J680K
MFR.Part #
CRGV2512J680K
JLCPCB Part #
C4013269
Description
-55℃~+125℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS