CRGV2512J4M7
MFR.Part #
CRGV2512J4M7
JLCPCB Part #
C4097104
Description
-55℃~+125℃ 1W 4.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS