CRGV2512F86K6
MFR.Part #
CRGV2512F86K6
JLCPCB Part #
C4284739
Description
-55℃~+125℃ 1W 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS