CRGV2512F511K
MFR.Part #
CRGV2512F511K
JLCPCB Part #
C3971579
Description
-55℃~+125℃ 1W 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS