CRGV2512F3M57
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2512F3M57
JLCPCB Part #
C4141434
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.57MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS